אם שקלתם לקנות קרוואן מוכן קיט , כזה שהוא ריק ומחכה רק לעיצוב שלכם. אז הכתבה הבאה היא בדיוק בשבילכם! הדבר הכי חשוב ברכישת קרוואן הוא מידת ההתאמה – אתם צריכים לדעת שהקרוואן שבחרתם לא רק יתאים לצרכים שלכם כרגע, אלא גם לצרכים שלכם בעתיד, לכן חשוב מאוד לבדוק שהוא מכיל את כל אפשרויות השדרוג השונות. לא מעט אנשים מבצעים את הרכישה ואז מגלים שאין התאמה לשדרוגים שהם כל כך רוצים. כדי להימנע מתסכול וחווית רכישה לא נעימה, עליכם לבדוק את כל הנתונים מראש.

בחירה נוספת שחשוב להתעכב עליה היא הגודל, גודל הקרוואן ישפיע באופן ישיר על הנוחות שלכם.
אם תבחרו קרוואן קטן מדי, תצטרכו למכור אותו ולשדרג שוב לאחר כמה שנים. אחרי ככלות הכול אתם רוצים להנות מחוויית קמפינג או טיול בטבע, לכן תמיד כדאי שיהיה מקום נוסף לציוד ולאנשים שירצו לישון אצלכם בקרוואן. עוד נקודה שכדאי לדבר עליה היא העיצוב, גם אם בחרתם בקרוואן שהוא ריק לגמרי, זה לא אומר שאתם לא יכולים לעצב אותו אישית לפי הטעם שלכם. זה לא אומר שתצטרכו להשקיע המון כסף, לפעמים הבחירות הקטנות שתעשו ישפיעו ישדרגו את המראה הקרוואן שלכם. חשוב לציין יתרונות החומר של הקירות הינם: בידוד מושלם לחום וקור, אינו מחליד, אינו מוליך חשמל, קל מאד – כחצי ממשקל קיר רגיל, קל לתיקון בעת פגיעה.
אם אתם עדיין מתלבטים לגבי הקרוואן הראשון שלכם או לגבי שדרוג של קרוואן קיים, אנחנו מזמינים אתכם לדבר עם נציגי השירות שלנו. הם ישמחו לסייע לכם בכל שאלה.

עגלת הקניות

רוצים להתייעץ ? נשמח לחזור אליכם ולתת מענה ופתרון.

דילוג לתוכן