איך להתארגן לטיול קמפינג

כשיוצאים לקמפינג, מומלץ להתכונן בהתאם לרשימת ציוד מלאה ומסודרת לטיול. כמו כיסא מיטה זה לא נעים להיווכח באמצע המדבר בכך ששכחתם את הגפרורים, את שק השינה או את התרסיס ליתושים.

כשמתכוננים לקראת הקמפינג, חשוב אם כן לעבור היטיב על רשימות הציוד לקמפינג. בגדול, רשימה מלאה תכיל את התחומים הבאים:
1. ציוד להקמת המאהל, כמו אוהל, יתדות, מזרן…ועוד.
2. ציוד לשינה: שקי שינה, שמיכות, כילה…ועוד.
3. ציוד להכנת אוכל ומצרכי מזון: גפרורים, מנגל, גזייה, סכו”ם, כלים וצלחות…ועוד
4. ביגוד והנעלה מתאימים לשטח: מעילים, בגדי ים. ועוד
5. ציוד אישי וכלי רחצה: פנסים, מטענים ניידים, משקפת, סכיני גילוח, סבון…וכו.
6. ציוד עזרה ראשונה.

הקמפינג, על מנת שלא יישכחו פריטים חשובים טרם היציאה לדרך. כמובן שלצורך ההצטיידות לקמפינג ולטיול, עומדות חנויות מתמחות בציוד קמפינג שישמחו להמליץ על ציוד מתאים ושימושי לקראת הנופש.

אחד מהפריטים המעניינים והשימושיים לקמפינג ולטיולים הוא צידנית לרכב שלעיתים נקרא גם מיני מקרר לרכב, או מיני מקרר לאוטו. לא משנה מה השם המתאים ביותר לתיאורו, מקרר קטן ונייד זה המתחבר למצבר האוטו או הג’יפ מאפשר “איכות חיים” גבוהה יותר בטיול הארוך ובקמפינג.

מקרר באוטו או בג’יפ מאפשר ליהנות ממזון וממשקאות מצוננים ואפילו קפואים למשך ימים. קיימם בשוק מיני מקררים לאוטו מסוגים שונים, נפחים שונים, ואפילו בשיטות קירור והקפאה שונות. אצלנו המקרר באמצעות מדחס חשוב לרכוש מקרר נייד לרכב שאכן יהיה מותאם לרכב ולתנאי שטח לא קלים, הן מבחינת העמידות שלו בפני מכות ושבר, הן מבחינת תפקודו השקט, קלות משקלו העצמי, וכמובן קודם כל ולראשונה יכולת הקירור וההקפאה שלו. חשוב לרכוש מקרר נייד ש”יספק את הסחורה” לאורך שנים רבות ביעילות. לנו יש גן מגירות שונות מגירות לרכב בכדי לעזור בשימוש כמו בכל רכישת מוצר גם כאן חשוב להבין שמוצר איכותי ייתכן ויעלה מעט יותר- אך יבטיח שנים של הנאה “בראש שקט”. נסיעה נעימה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת הקניות

רוצים להתייעץ ? נשמח לחזור אליכם ולתת מענה ופתרון.

דילוג לתוכן